Įmonių steigimas

V

isose šalyse verslo registracija, jo veiklos pradžia ir visi su šiais procesais susiję veiksniai skiriasi, tai neretai gąsdina pradedančiuosius verslininkus. Todėl, UAB „Finarima” specialistai yra visada pasiruošę padėti Jums steigti verslą greitai ir lengvai.
UAB „Finarima” fiziniams ir juridiniams asmenims teikia tokias paslaugas, kaip įmonių steigimas ir registravimas PVM mokėtojais, įmonių likvidavimas ir pertvarkymas, įmonių pirkimas ir pardavimas, bei konsultavimas, įmonių steigimo ir susijusiais klausimais Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje ir daugelyje kitų pasaulio šalių.

Įmonės veiklos registravimas yra gana ilgas ir sunkus procesas. Norint įregistruoti įmonę tenka eiti į daugelį įstaigų, registrų centrą, pildyti gausybę dokumentų, laukti eilėse – visa tai atima brangų laiką.

UAB „Finarima” kvalifikuoti teisininkai ir finansų specialistai padės Jums įsteigti įmonę bei išvengti varginančių procesų. Jums neteks ilgai laukti ir dalyvauti visame įmonės registracijos procese, nes „Finarima“ parengs visus reikalingus dokumentus, sutvarkys ir pristatys juos reikiamoms institucijoms.

Verslo konsultacijos
Imoniu iregistravimas
M

ūsų komandos tikslas – akivaizdžiai sutaupyti jūsų laiką, pereiti visus registracijos etapus tiksliai taip, kaip nurodo įstatymai, sutaupyti pinigų verslo pradžioje. Pasirinkę UAB „Finarima“ specialistus įmonės įregistravimo procesams, išvengsite dažnai daromų, nepatyrimo nulemtų klaidų. Tai sukurs jūsų verslui pridėtinę vertę, taip pat, turėsite galimybę gauti nuolaidą kitoms mūsų įmonės paslaugoms: verslo konsultavimui bei buhalterinei apskaitai.

„Finarima” palaikys Jūsų verslą nuo pat pirmojo žingsnio. Net vienas skambutis ar konsultacija gali padėti jums įsteigti kompetentingą, ilgalaikį verslą.

UAB „Finarima“ – Jūsų įmonės steigimas be rūpesčių.