Menu

Apie mus

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. UAB „Finarima” – įmonė, tapusi patikimu partneriu finansų ir verslo valdymo srityse, daugeliui bendrovių Vakarų Lietuvoje. Konsultavimo kompanija „Finarima”, nuo pat pirmojo žingsnio, padeda verslininkams pradedantiems savo veiklą. Įmonės komandą sudaro aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie sugeba spręsti įvairaus sudėtingumo problemas bei įgyvendinti kompleksinius verslo efektyvumą didinančius sprendimus. Sukauptų žinių ir patirties dėka, Lietuvos ir užsienio įmonės pasitiki įmonės specialistais ir kviečia juos konsultuoti daugelį Latvijos, Estijos, Rusijos, Ukrainos, Baltarusijos ir Suomijos įmonių. Susidūrę su plataus spektro atvejais, UAB „Finarima“ ekspertai moka išspręsti netgi pačias sudėtingiausias bei išskirtines problemas, rasdami individualų požiūrį į kiekvieną klausimą. Be to, įmonė yra įsitvirtinusi ir žinoma Lietuvos rinkoje, todėl turi stiprų lojalių klientų segmentą daugelyje Lietuvos pramonės šakų.
 
UAB „Finarima“ pelnė klientų pasitikėjimą ir stiprią bei nepriekaištingą reputaciją, užtikrindama aukštą paslaugų kokybę, konkurencingą kainą, profesionalų kliento poreikių įvertinimą, bei visišką konfidencialumą. Esame sėkmingai auganti įmonė ir padedame augti kitoms įmonėms. Palaikant ilgalaikius, abipusiai naudingus ryšius, galime pasiūlyti visus klientų plėtrai reikalingus sprendimus. Susisiekite jau šiandien ir padėsime Jums augti.
 
Pirminės konsultacijos teikiamos tel. +370 652 22540; +370 652 22550
ir el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ; Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 
stipriausi Lietuvoje vadovai 2014 stipriausi Lietuvoje vadovai 2015 SL 2014-2016 LT Untitled-1
lbaa